Kuantum Düşünce Tekniği

Bilen değil, yapan kazanır

“Coşku ile düşündüğümüz şeye dönüşürüz.”

Kuantum Düşünce Tekniği Hakkında:

“The Secret” gerçek mi? ”Kuantum düşünce tekniği, sadece hayalde kalan bir kurgu mu? Yoksa bir gerçekliği var mı? İleri düzeyde bir Kuantum eğitimi yada Kuantum Koçluğu Hizmeti almamışsanız, bu sorulara net bir cevap vermeniz pek de mümkün değil.

Düşünce beynimizden yayılan elektromanyetik dalgalardır. Bunu radyo, telefon yada televizyon dalgalarına benzetebiliriz. Dalgalar ile çalışan her cihazda, bir alıcı bir de verici bulunmaktadır. Verici cihaz bilgiyi, belirli bir frekanstan yayım yapar. Alıcı cihaz ise o frekanstaki dalgaları alarak, tekrar bilgiye dönüştürür.

Zihnimizden bir şey düşündüğümüzde, bir elektromanyetik yayılım olur, Bu yayım yine beynimizin farklı bölgeleri tarafından algılanarak, bilgiye dönüştürülür. Beynimiz gerçek ile sanal arasındaki farkı anlayamadığında kendi yarattığımız sanal şeyleri farkında olmadan yaşamımıza geçiririz.

Düşüncelerimizin hayatımızı en çok etkilediği durumların başında maddi konular ve ilişkiler gelmektedir. Bu konuda başarılı olan insanlara baktığımızda, bir çoğumuz kendimizi sorgular dururuz. Ancak bu sorgulamalar bizi genelde ileri götürmez.

Fakir insanlara, piyango çıktığında, çok kısa bir sürede o paraları bitirdiğini, zengin birine bir ikramiye çıktığında ise, çok güzel değerlendirdiğini görmüş yada duymuşsunuzdur. Keza ilişkilerimizde, bir birine benzer başarısız ilişkiler yaşadığımız olmuştur. Ve bunu yaşayan birilerinden “hep beni böylesi bulur zaten” lafını çok duymadık mı?

Özet olarak “düşündüğümüz şeye dönüşüyoruz” Hayatımızın hemen her noktasından binlerce örnek bulmamız mümkün.

Düşündüğümüz şeye dönüşebiliyorsak, o zaman doğru şekilde düşünerek, istediğimiz şeyleri yaşayabilir ve istediğimiz şeyleri gerçekleştirebiliriz. Konu ne olursa olsun.

Doğru düşünmek nasıl olur derseniz, işin en zor kısmı burada. Neden derseniz düşüncelerimizi yönlendirme konusunda bizler çok da yeterli değiliz. Hele doğru olduğuna inandığımız şeyleri değiştirmek ise özel tekniklerle mümkün olabilmektedir.

Bu tekniklerin en bilimseli Kuantum düşünce tekniğidir.

Bu seminerimizde, Kuantum düşünce tekniğinin ne olduğu, nasıl işlediği ve istediğimiz şeyleri hayatımıza nasıl çekebileceğimizi görecek ve kendi kendimize bunu yapabilmenin yollarını bulacağız.

Kuantum Düşünce Teknikleri Seminerine Kimler Katılmalı?

  • İlişkilerinde başarıyı yakalamak isteyenler
  • İşinde başarıyı yakalamak isteyenler
  • Maddi sıkıntı çekenler
  • Olumsuz düşüncelere sahip kişiler
  • Gelecek kaygısı olanlar
  • Daha mutlu bir yaşam sürmek isteyenler
  • Başarıyı alışkanlık haline getirmek isteyenler