Eğitimler

Bilen değil, yapan kazanır

Eğitimlerim

Bireysel ve kurumsal alanda kişisel gelişimi hızlandıran eğitimler vermekteyim. Ana başlık şu şekilde: 

Koçluk Eğitimleri

Uzun yıllardır, yüzlerce farklı gruba, binlerce kişiye Koçluk eğitimleri verdim. Koçluk mesleğinde uygulamaya verdiğim önem beni ve öğrencilerimi farklı noktalara getirdi. 2007 yılından beri yüz yüze, 2011 yılından beri online eğitimler veriyorum. Eğitimden temel beklentim, katılımcıların, teorik bilgi edinmelerinin yanında, farkındalık yaşamaları, uygulama yapmaları ve koçluğu kendi hayatlarına katabilmeleridir.

NLP

NLP, yaklaşık 50 yıldır kullanılan; pratik çözümler sunan; dünyaca kabul edilmiş güçlü bir yöntemdir. Özellikle zaman kısıtlaması olan durumlarıda güçlü çözümler üretir.

Kuantum Eğitimleri

Kuantum hakkında herkesin bir fikri var. Ancak kuantumu öğrenmek, kendi hayatına geçirmek ve bunu insanlara aktarmak için, bitmez tükenmez bir merağınız olmalı.

Liderlik Eğitimleri

Liderlik doğuştan mıdır? Yoksa öğrenilebilir mi?

Liderlik becerilerine bakınca, bir tek karizmanın, genleriniz ile alakalı olduğunu, diğer bütün özelliklerin öğrenilebileceği bir gerçektir. Karizma da boy, göz rengi, ten rengi gibi doğuştan gelen özellikler dışında, duruşla, aksesuarlarla vs tamamlanabildiğine göre, dileyen herkes lider olabilir.

Kurumsal Eğitimler

Günümüzde, küçüklü büyüklü bütün şirketler, çalışanlarına, eğitim yatırımı yapmaktadır. Bu eğitim yatırımları, kişilerin verimliliğini artırdığı gibi, sosyal yönden de geliştirmektedir.

Kurumların, yönetici ve çalışanlarından beklentileri; aidiyet, vizyonerlik, iletişim, verimlilik, sürdürülebilirlik gibi konular başta olmak üzere, işte ve özel hayatta başarılı ve mutlu olmalarına yardımcı olan eğitimler tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Hipnoz Eğitimleri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Eğitimcinin Eğitimi

Eğitim yöntemleri değişiyor. Günümüzde kimseyi eğitmezsiniz, ancak birilerinin bir şeyleri öğrenmesi için merak uyandırabilirsiniz. Bu merak neticesinde, kişi istediği şeyleri kendiliğinden öğrenecektir.