Hürriyet Aile: En büyük engel zihnimizdeki engeldir.

Bilen değil, yapan kazanır

Kıvılcım Akademi; kurumsal ve bireysel olarak kişisel gelişim eğitimleri vermekle beraber bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Temel kişisel gelişim eğitimlerinin yanında Kıvılcım Akademi’nin farkı, kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarına göre kişisel gelişim eğitimleri geliştirmesidir. Amaçlarımızdan biri de büyük şehirlerin dışında yaşayan pek çok insana bireysel danışmanlık hizmeti sunmak ve kişisel gelişim eğitimleri vermek. Bu amaçla oluşturulan online sistem’e üye olanlar hem danışmanlık hizmetlerinden hem de kişisel gelişim eğitimlerinden faydalanabiliyorlar.

Kıvılcım Akademi’nin Kurucusu Süleyman Akay, eğitimleri hakkında detaylı açıklamalarda bulundu: “Kişisel Gelişim Online Platformu yardımıyla platformumuza üye olan danışanlarımız uzmanlarımızdan, başta Yaşam Koçluğu olmak üzere, Öğrenci Koçluğu, Liderlik Koçluğu, Kariyer Koçluğu ve hatta Sanatçı Koçluğu hizmetlerini online olarak alabilecekler. NLP ile Motivasyonlarını artırıp, fobilerden kurtulabileceklerdir. Gerektiği durumlarda ‘Hipnoz ve Kuantum’ uygulamalarına katılabileceklerdir.

Kişisel Gelişim Online Platformu sayesinde, uzman eğitmenlerimiz tarafından; yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu, NLP, hipnoz ve kuantum başta olmak üzere, temel kişisel gelişim eğitimlerinin yanında, birçok farkındalık eğitimlerini de aynı yöntemle, bulundukları yerden izleyip, hayatlarına katabilecekler. Sertifika almaya hak kazanan üyeler, platform aracılığı ile danışmanlık yapabileceklerdir.